המלצות

ספרים אלקטרונים המלצות

 ד״ר יניב זייד מחבר רבי המכר ״לדבר בפני לקוח״ ו״שכנעת אותי״

שכנעת אותי יניב זייד יניב זייד לדבר בפני לקוחיניב זייד ספר אלקטרוניאני ממליץ לכל סופר, יזם, בעל עסק ומי שרק חושב על הוצאת ספר והפקת מוצרי מידע לעבוד עם שלהבת זוהר. שלהבת משווקת לי את הספרים הדיגיטליים שלי למעלה משנה, בהצלחה רבה. מעבר להיותה אדם מקסים, חייכן ומאד שירותי, שלהבת היא מקצוענית מהדרגה הראשונה, אמינה ויעילה מאד. ממליץ בחום! צרו אתה קשר עוד היום!
ד"ר עו"ד יניב זייד – מומחה בינלאומי לשכנוע‎‎

 ערן שטרן מחבר הספר ״להגשים״

ערן שטרן להגשיםערן שטרן להגשים

ההצלחה האישית של כל אדם תלויה בין היתר באנשים המלווים אותו. בדיוק כפי שאני מלווה אלפי אנשים הבוחרים בי להצלחה בדרך העסקית והמקצועית שלהם, גם את אנשי המקצוע שלי הנותנים לי שירותים אני בוחר בקפידה יתרה.להפקת ספרי רב המכר "להגשים" למהדורה אלקטרונית בחרתי ב- ePublish בהנהלת שלהבת זוהר, היה חשוב לי באנשי מקצוע המומחים בתחומם, אנשים שהספרים האלקטרונים כל עיסוקם ועולמם והם לא מתפשרים על רמת מקצועיות, אמינות, ושירותיות גבוהים ביותר.תהליך ההפקה למהדורה האלקטרונית של ספרי היה מקצועי, יעיל, ומהיר.
כל ההתאמות והעדכונים שהיה בהם צורך במהלך העבודה נעשו בזריזות ובאדיבות.
ולאחר שהספר נמכר בחנויות השונות, הדוחות והתשלום עבור המכירות התקבלו בדיוק כפי שהובטח לי, בזמן!
יש לי את האחריות, הביטחון ובעיקר את השקט שהספר שלי בגרסתו האלקטרונית נמצא בידיים הטובות ביותר.תודה שלהבת וכל צוות ePublish!ערן שטרן – מנטור עסקי ומחבר רב-המכר "להגשים"

ד״ר אברהם פרנק מחבר הספר ״למה בכלל בית ספר?״

 למה בכלל בית ספר?- אברהם פרנק
נכון, כמו שכתבו קודמי, האישיות של שלהבת היא זו שעושה את העבודה: "ונדליקה שוב, שוב את האדמה, בשלהבת ירוקה".

ישנם שלושה הבדלים גדולים בין הוצאת e publish להוצאות מודפסות שאני מכיר: 1) היחס, המעקב והטיפול; 2) מהירות ההפקה; 3) המחיר. בפועל עשיתי שתי הפקות לספרי האחרון – דיגיטלית, ואחריה מודפסת. שתיהן התנהלו במהירות, בקפידה ובמחיר יחסי "שווה לכל נפש".

עם זאת, צריך להיות ער/ה לשני עניינים חשובים: ציבור גדול עדיין אינו מורגל בקריאת חומר באמצעות המחשב ורוצה נייר ביד, ולכן רצוי מלכתחילה לתכנן על שני הפורמטים. העניין השני הוא סיוע בהפצה באמצעות מקורות עצמיים, עבור אלה שאינם מחפשים עדיין בהוצאות הדיגיטליות.

מעבר לשני היבטים אלה שווה להכיר את שלהבת אפילו בלי לכתוב ספר.

שלהבת, אני רוצה לאחל לך שלא תישחקי ולא תתעייפי, ותתמידי כך במה ואיך שאת עושה ממש מצוין, "להיות שם" עבור הכותבים.  א ל   ת ש ת נ י!!

 קלריס דיין מחברת הספרים ״פסוקים לרגעים ריקים״ ו״בתו של מוכר הקרח״

פסוקים לרגעים ריקים - קלריס דייןבתו של מוכר הקרח - קלריס דיין
בתו של מוכר הקרח - קלריס דייןשלהבת זוהר הפיקה לי את ספרי החמישי "בתו של מוכר הקרח" וכן , את מהדורתו המורחבת של הספר "פסוקים לרגעים ריקים" והכוונה היא שהיא לא הייתה המולי"ת הראשונה שלי, ועל כן יכולה אני להעיד מתוך ביטחון וניסיון, שלא חוויתי אף פעם את ההזדהות , הרגישות ההתחשבות והתמיכה בכל התחומים אשר חוויתי אתה נתברכתי וזכיתי לעבוד עם האדם הכי מתאים למקצוע הזה שילוב נפלא של איכות ויכולת. תודה לשם שזימן אותה בדרכי ותודה לה , לשלהבת היקרה.‎‎

 דני נוימן מחבר הספר ״תה מנחה בשדה הקרב ועוד סיפורים״

תה מנחה בשדה הקרב - דני נוימןתה מנחה בשדה הקרב - דני נוימןיש לי העונג להמליץ על שלהסת זוהר הנפלאה. היא הוציאה לאור את ספרי:"תה מנחה בשדה הקרב ועוד סיפורים". זה שהיא אשת מקצוע מעולה זה בסדר אבל היא הרבה למעלה – מעורבת, אכפתית, נשמה גדולה – וברור שהיא שם לא רק בשביל הכסף. אני מקווה להמשיך ולהוציא לאור ספרים בעזרתה.‎‎

 טל ליפשין מחבר ״וידויו של חשפן״

טל ליפשין - וידויו של חשפןטל ליפשין - וידויו של חשפןאחרי מכירה של 5,000 עותקים מהספר הראשון החלטתי לקחת את הכח לידיים ולהוציא אותו הפעם במהדורה דיגיטילית.
כשפגשתי את שלהבת הבעלים של ההוצאה לאור epublish, ידעתי שהוציא אותו אצלה. היחס לכל ספר והאיטלגנציה הרגשית שלה להבין כמה חשוב לכל סופר שהספר שלו יקבל טיפול אינטימי ואישי, בהחלט גרמה לי להרגיש שאני מפקיד את התינוק שלי, גם אם לעיתים יכול לעורר באלגן, בידיים מחבקות. תודה לך שלהבת על הבחירות שלך לחיים ואני ממליץ בחום לכל מי שכותב או כתב, פשוט להרים אליה טלפון:)‎‎

נירית גלר מחברת הספר ״המדריך המלא לבחירה ומציאת עבודה״

המדריך המלא לבחירה ומציאת עבודה
nirit

 יעל דרזניק מחברת ״עד אליך״

עד אליך - יעל דרזניקעד אליך - יעל דרזניקלכתוב ספר למגירה זה להשאיר חותם בלב, להוציא אותו לאור זה להשאיר חותם בעולם- כפי המוטו של epublish. המון תודה לך שלהבת היקרה על הליווי המקצועי והמסור לכל אורך הדרך ולכל הצוות הנהדר שלך על חלקכם האדיר בהגשמת החותם שלי. שלכם, יעל.‎‎

 אורית ארפא מחברת ״המתנחלת״

המתנחלת - אורית ארפא
היה תענוג לעבוד עם שלהבת. היא מסורה, מקצועית, מנוסה ומפרגנת. איזה כיף שיש גב חזק להפצת הרומן שלי באופן דיגטלי, כולל התמיכה הנפשית שכל סופר דורש. היא עובדת קשה להצלחה שלי – כי זה גם ההצלחה שלה.

יעקב גילת מחבר ״משך לילה״

משך לילה - יעקב גילת
יעקב גילת - משך לילה
 ברצוני להודות מקרב לב לצוות E-PUBLISH ובמיוחד לשלהבת,
על שיתוף הפעולה הפורה וההיענות לבקשותיי בהכנת ספרי
"משך לילה" לפרסום באתרים השונים.
לאלה העומדים להוציא לאור ספר אלקטרוני, אני ממליץ בחום
לפנות להוצאת E-PUBLISH בידיעה שיינתן להם יחס דומה.יעקב גילת‏

 הדר עוזיאל ממן מחברת ״החיים מתוך תקשור״

החיים מתוך תקשור - הדר עוזיאל ממןהחיים מתוך תקשור - הדר עוזיאל ממן  שלהבת היקרה , המון תודה על כל העזרה בהוצאת ספרי האלקטרוני – 'החיים מתוך תקשור' – לאור . הדרך איתך הייתה קלה ונעימה, מקווה להמשך שיתוף פעולה בעתיד! חג אורים שמח , ושכל השנה יהיה רק אור בחייך כמו שאת מאירה את חייהם של אחרים עם הגשמת החלומות שלהם ! באהבה ,הדר עוזיאל ממן‎‎

 אבי יקואל מחבר ״התקבלת!״

התקבלת - אבי יקואלהתקבלת - אבי יקואל

אחרי מאות סדנאות קריירה כתבתי את הספר "התקבלת!".
התחלתי להסתובב בין הוצאות הספרים השונות. יום אחד קראתי על שלהבת זוהר מ- ePublish! שמספרת על ספרים אלקטרוניים ובקשתי הצעה.
מיד הבנתי שיש מולי שותפה לדרך. בת אדם שעובדת מאותו מקום שאני עובד- מהבטן. לי מאוד חשוב לבחור את הספקים שלי עם פינצטה.
מהירות התגובה, הדיוק, הירידה לפרטים, ההסברים הסבלניים (למישהו שלא מגיע מעולם טכני בכלל), הרצון שהספר ימכור, הדחיפה של הספר, העדכון בנוגע לדוחות המכירה.
כל אלו עשו חוויה טובה.
הכי כיף זה לפרגן על חוויה טובה. וזו הייתה אחת מהן.
אני בטוח שיהיו עוד חוויות טובות כאלה בצורת גרסאות חדשות לספר וגם לספרים הבאים.
מבחינתי ספר אלקטרוני היה איזה משהו אינטרנטי לא ברור. היום אני מבין שלא רק שמדובר בספר לכל דבר, אלא אני מקבל פידבקים מלקוחות שלי שרכשו את הספר שהקריאה בו מהנה כי "…אין הרבה טקסט בכל עמוד, הקריאה רצה, הפונט נעים לעין…".
תודה שלהבת וכל צוות ePublish!
אבי יקואל, מחבר הספר "התקבלת!"

 אורטל ארבלי – אמא במתנה

אמא במתנה - אורטל ארבליאמא במתנה - אורטל ארבליכמי שכותבת לנשים בכלל ואימהות בפרט אני חשה שהמציאו את הפורמט הדיגיטלי במיוחד עבור הספר שכתבתי – ״אמא במתנה״. הוא נכון ומתאים יותר לרוח התקופה.כולנו עסוקים, זה לא סוד, אבל בניגוד לתקופות בהן חלמתי להמלט לאי בודד עם ספר טוב ולברוח משגרת האימהות והחיים, היום בלחיצת כפתור מתאפשר לך להמלט גם אם לשעה קלה, וזה המון!אני חייבת להודות שאם לא הייתי מתוודעת ליכולותיה המופלאות וסגולותיה של האשה הנהדרת הזו ששמה כה הולם אותה, שלהבת, אני בספק אם אני הייתי חושבת על הפורמט, ומה טוב שלבסוף כן, כי יכולותיה וחזונה של שלהבת אכן הולכים ומתממשים ואני שמחה וגאה להיות חלק מהמערך החדשני והקסום הזה!אורטל ארבלי – ״אמא במתנה״

 דבוריה שבל נסגב מחברת ״המסע לאי השדים״

המסע לאי השדים - דבוריה שבל נסגבהמסע לאי השדים - דבוריה שבל נסגבבסיום תהליך ההוצאה לאור של ספרי ״המסע לאי השדים״ בהוצאת אי-פבליש, אני יכולה לומר בשמחה ובהתרגשות שהיה שווה! שיתוף הפעולה עם שלהבת היה מצויין מהרגע הראשון. האמינות, הרצינות והיחס האישי והלבבי שלה ניכרו מההתחלה. שלהבת תמיד גילתה סבלנות להשיב על כל שאלה שלי ונהגה עמי בנעימות ונינוחות. הייתה תחושה של שותפות במשימה, עם אכפתיות מלאה. תודה שלהבת. כמובן שאמליץ עליך לחבריי.דבוריה שבל נסגב

 אורי זהבי מחבר ״אם ליהודי הנודד היו ברקסים״

אם ליהודי הנודד היו ברקסים - אורי זהביאם ליהודי הנודד היו ברקסים - אורי זהבי

לכם שכותבים ספרים,אם כבר הפעלת את המוח, סחטתם את הלב, וישבתם על התחת הרבה שנים… הרי שבאמת כדאי לפרסם באופן הדיגיטלי. כאחד שלא בדיוק מעריך ומכיר את העולם הזה – שלהבת, וההוצאה שלה התאימה לי ככפפה ליד. אני יכול רק להודות לה על הזמן, הסובלנות והנכונות לגשר בין העולמות. ללא יומרה וללא יותר מידי בזבוז זמן ומשחקי אגו היא נמצאת שם במטרה פשוטה לאפשר לספר חיים על מדף החניות הדיגיטליות. וזאת למעשה מטרה של כל כותב.

יתרה מזאת היא תמכה בתהליך השיווק שלי, ותרמה רבות מניסיונה בעולם העיצוב הגראפי שבהחלט נדרש במדיה הזאת.

ברצוני להודות לה ולשבח את עשייתה ומסירותה לספר שלי.

תודה ואמן ונפגש גם בספר הבא.

אורי זהבי

מאי 2014

 שושנה לויט מחברת ״ההפתעה״ ו״גן תמר״

ההפתעה - שושנה לויט גן תמר - שושנה לויטההפתעה - שושנה לויטנהנתי לעבוד מול שלהבת בעלת ePublish על הוצאת שניים מספרי הילדים שלי – ההפתעה וגן תמר והפיכתם לפורמט דיגיטלי. לשלהבת יש המון סבלנות והיא מאוד מקצועית! עומדת במילה שלה. ממליצה בחום!‎‎

דורית מנדלסון מחברת ״משיכות מכחול״

דורית מנדלסון - משיכות מכחולדורית מנדלסון - משיכות מכחול ״משיכות מכחול״ ספר הביכורים שלי, כשרציתי להוציאו לאור, לא ידעתי במי לבחור? דרך האינטרנט חיפשתי וגילית את epublish  של שלהבת זוהר וראו איזה קסם, לאחר שיחה קצרה עם שלהבת, מיד הייתי נחושה שזו הבחירה הנכונה בשבילי. שלהבת ליוותה אותי לאורך כל הדרך בחן, במקצועיות, בסבלנות, באמינות.שלהבת היא אור, ב epublish. תודה ל על היחס המסור והנעים, בהערכה ובהוקרה דורית.

 שרה סלמה מחברת אהבה בשחור-לבן

 אהבה בשחור לבן - שרה סלמהאהבה בשחור-לבן שרה סלמה
 שלהבת היקרה, מאוד שמחה על המפגש שלי אתך ועל הוצאת הספר "אהבה בשחור-לבן" דרכך. תחילה בפורמט דיגיטלי ובהמשך במהדורה מודפסת. נהניתי מהתקשורת הטובה, מהמקצועיות ומההבנה שלך לכל אורך הדרך. תודה מיוחדת לפולי על עיצוב הכריכה.‏

 משפחה בטוחה – אורטל ארבלי הילה חליוה רויטל מרדכי

משפחה בטוחה - אורטל ארבלי הילה חליוה רויטל מרדכימשפחה בטוחה - אורטל ארבלי הילה חליוה רויטל מרדכילאחר שהשקנו את הספר ״משפחה בטוחה״ אנו רוצות להודות לך על הייעוץ, על ההכוונה, על הסבלנות, על הבנה מקוות לעבודה פוריה בעתיד.

 להאמין, להעז, להגשים – יפה גולן

 יפה גולן - להאמין.להעז.להגשים


שלהבת היקרה,

תודה רבה. העבודה על ההוצאה הדיגיטלית בעברית של ספרי "להאמין, להעז, להגשים" היתה מהנה ומוצלחת.

תודה על תשומת הלב לפרטים הקטנים, על הסבלנות האינסופית ועל השירות המעולה.

היה לי לעונג לעבוד איתך,

בברכת הצלחה,

יפה גולן

קחי את מציאות חייך בידייך - עטליה אוברמן

חלום והגשמתו.

להוציא ספר אישי/מקצועי זה היה בגדר חלום

עד שהיגעת את שלהבת

ועזרת לי להפוך החלום הזה למציאות

מציאות חיי בידיי – מעבירה הלאה לכל אשה

אם גם לך יש חלום כמוס שכזה,

טלפון אחד לשלהבת מ epublish

והחלום מתגשם

במהירות, בזריזות

וביננו זה גם משתלם J

שלהבת יקרה

תודה רבה

עטליה אוברמן

 חיפוש - סיגל אהביאל

שלהבת יקרה!
מאוד נהניתי מהשירות החם. מהליווי המלא ומהסבלנות אין קץ ל"אומן" הכותב שלא מתמצא בשפת המחשבים.
אשמח לעבוד אתך גם בהמשך..

בברכה
סיגל אהביאל

מיומנו של וטרינר סיפורים על חיות ואנשים - ד"ר יאיר בן ציוני
לכ' גברת שלהבת זוהר, הוצאת ספרים דיגיטלית Epublish

שלום רב

ברצוני להודות לך על העבודה הנפלאה שעשיתם לשביעות רצוני המלאה בהוצאת ספרי "מיומנו של וטרינר – סיפורים על חיות ואנשים".

במהלך עבודתנו המשותפת גילית סבלנות ללא גבול בהדרכה והנחייה, מקצועיות, קשב רב לכל הערה ובקשה, הענות מיידית לכל שאלה ופניה ויחס חברי וידידותי.

ירבו כמותך ואני ממליץ לכל מי שמתכוון להוציא את ספרו בהוצאה דיגיטלית, לפנות אלייך ולחברת Epublish לשם ביצוע המשימה בצורה הטובה ביותר

בצירוף מיטב הברכות והאיחולים

ד"ר יאיר בן ציוני, רופא וטרינר

טלפון 05285316000775045001