נועם נגרי – גיבור על(ק)

נועם נגרי – גיבור על(ק)

אם הייתי צריך לבחור בין להיות גיבור-על לבין הכוסית שאתו, הייתי בוחר להיות הכוסית שאתו. אף על פי שאני גבר. זה לא קטע הומואי כזה או משהו. פשוט להיות גיבור- על מצריך הכנה מאוד קפדנית: צריך לתפור חליפה, להמציא שם, שלא לדבר בכלל על להציל את העולם. מי צריך את כל האחריות הזאת על הכתפיים? בטח שלא אני.

אם אני הכוסית שאתו, אז אין בכלל את כל הקטע הזה. אני פשוט צריכה להיראות יפה ולשתוק. מקסימום להביא איזו צרחה עצבנית כדי שהוא יבוא להציל אותי, לפסק רגליים ובזה נגמר הסיפור. כלומר עד שמגיע סרט ההמשך, אבל אז כבר מוצאים לי מחליפה. לא בגלל שלא הייתי טובה בסרט הראשון או משהו כזה, פשוט אני כבר נחשבת ל 'סחורה משומשת'. אז זורקים אותי לפח כאילו הייתי עיתון מאתמול. ואז, כדי להמשיך להתקיים ככוסית- אמנם בלי 'שאתו'- אבל עדיין כוסית, אני אפנה לתעשיית הפורנו. כי אם כבר אני מחליטה שמישהו ידפוק אותי, עדיף שזה יהיה חזק ומאחור. ואחרי כמה סרטים יבינו שאני פוטנציאל גדול בתחום, וימציאו לי שם משלי: 'אמנדה מר-כוס' או גברת 'כוס-מת' או משהו כזה. ואז אני כבר אהיה גיבורת-על בזכות מי שאני. ואחרי שגיבור-העל יאבד את כל הכסף שהוא עשה בסרטים שלו, בגלל התמכרות להימורים ושימוש בלתי פוסק בסמים נרקוטיים, גם הוא יפנה לתעשיית הפורנו. ובמקרה, יום אחד יהיה ה'עבד' שלי באחד מהסרטים האלה. אבל הוא יבוא לצילומים כל כך מסטול שבכלל לא יעמוד לו. ואז, מהר מאוד ישכחו שפעם הוא היה גיבור- על וכל- יכול וכל זה. כולם יזכרו אותו בתור זה שלא עמד לו, זה שלא עומד במשימה. או כל משחק מלים אחר שהמילה 'עומד' מוזכרת בו.

אחרי כל זה מי בכלל ירצה להיות אתו? בטח שלא אני. עדיף יהיה לי לקחת את כל האחריות הזאת על הכתפיים. רק תעשו טובה, שמישהו אחר יתפור לי חליפה.

 

נועם נגרי:

בעל תואר שני בסוציולוגיה של המוסיקה, מוסיקאי ומלמד במכללת אורנים לחינוך. מחבר הספרים: "מצופים" (2007, סיפורים קצרים, הוצאת גוונים) ו"רסיסים של אור שבור" (2012, רומן, הוצאת גוונים). כיום עובד על ספרו השלישי. בכתיבתו משלב נועם בין צורה ותוכן. חלק מן הנושאים עליהם הוא מבקש לכתוב מובאים אל הקורא בצורה חזותית על מנת לקבל זווית שונה מעט על המלים הנקראות.

לינק לדף הספר באינדיבוק: http://goo.gl/eXVVxj