המרת הספר לגרסה אלקטרונית

המרת הספר לגרסה אלקטרונית

ספר אלקטרוני נקרא במכשירים אלקטרוניים, כגון אייפד ושאר הטאבלטים השונים, אייפון ומרבית הטלפונים החכמים, מחשבים ניידים ונייחים, ומכשירים ייעודיים לספרים האלקטרוניים, כגון הקינדל של אמזון והנוק של ברנס אנד נובלס.

במאמר זה ניתן לקרוא למה כדאי לכם להוציא את ספרכם בגרסה אלקטרונית.

מהדורה אלקטרונית תאפשר לספריכם לראות אור מהר מכפי שחשבתם, עם הגדלת הפוטנציאל המכירתי של הספר, וזאת בעלות נמוכה משמעותית מהפקה מודפסת. הספר האלקטרוני הפך בשנים האחרונות למוצר הכרחי לכל ספר שיוצא לאור, בגלל יתרונותיו הגדולים באחסון, תרומתו לסביבה ירוקה יותר, ומעל לכול לנוחות ולגמישות של השימוש בו.

על ידי מכירת ספרכם בפורמט אלקטרוני תוכלו להשאיר את מרב הרווחים ממכירת כל עותק בכיסכם, היות שהוצאות הפקת הספר הן חד פעמיות ואין צורך להדפיס ולשנע כל עותק מחדש כדי שיגיע ללקוחותיכם, וגם התמלוגים בשוק האלקטרוני גבוהים בהרבה מהנהוג בשוק המסורתי. הספר יישאר בחנויות המקוונות כמה זמן שתרצו בכך, בעוד ספרים מודפסים נותרים לרוב בחנויות רק שבועות ספורים מפאת חוסר מקום.

הגרסה האלקטרונית תאפשר להפיץ את ספרכם ברחבי העולם כולו ולהימכר בצידו השני של העולם גם כאשר אתם ישנים. בדרך זו תוכלו להגיע לקוראים וללקוחות שאלמלא ההפצה האלקטרונית היה קשה מאוד עד בלתי אפשרי להגיע אליהם.  קוראים ברחבי העולם ייקנו את ספרכם ללא עלויות ההובלה והמשלוח שהופכים ברגיל קניית ספרים מעבר לים ללא כדאית.

שאלות נפוצות להמרה האלקטרונית

איך אפשר לקרוא את הספר שלי?