שירותי עריכה מקצועיים

שירותי עריכה מקצועיים

שירותי עריכה מקצועיים לספר האלקטרוני

הספר שלכם הוא כרטיס הביקור שלכם, בין אם כתבתם ספר עיון ובין אם כתבתם ספר שירים, לא משנה מיהו קהל קוראיכם, אנו ב- ePublish בטוחים כי תרצו שהתוצר שיגיע לקהל לקוחותיכם יהיה מושלם בדיוק כפי שדמיינתם כשהתחלתם לכתוב אותו.

עורך או עורכת הספר קוראים אותו קריאה ביקורתית אובייקטיבית ובונה, וימצאו את המקומות שבהם כדאי  להוסיף, לשנות, או לגרוע בספר.
העבודה עם העורכים איתם אנו עובדים היא הפעולה המרכזית בתהליך הפקת הספר ולרוב מאוד מומלצת מצידנו.
יחד עם זאת אנו יודעים שלעיתים הוצאת הספר נמנעת בשל ההוצאה הכרוכה בכך.
על כן, ePublish יוצרת לכם הסופרים ערוץ ישיר מול העורכים. ומאפשרת לכם בדרך זו להוזיל משמעותית את ההוצאה הכרוכה בעריכת הספר.

גם בזכות הגרסה האלקטרונית שמאפשרת לכם להוציא לאור את ספרכם היום באופן כמעט מידי ובהמשך לעדכן את תוכנו בעלות נמוכה משמעותית, תוכלו גם אתם להיות סופרים ולהפוך את החלום למציאות.
ePublish עובדת רק עם העורכים הטובים, המקצועיים והמנוסים שיש היום בארץ בכל קטגוריה ספרותית.

למען הסר ספק, העריכה הכרחית להצלחת ספריכם. זמן העריכה משתנה מספר לספר והצלחתה תלויה בשיתוף פעולה מלא מידכם.

ישנן רמות שונות של עריכה ברמות גימור שונות של הספרים. חוות דעת תינתן לכל ספר בהתאם לעורך אליו תפנו. לדף העורכים עימם אנו עובדים

כדי להבין יותר במה כרוכה עבודת העורכים פרסנו לפניכם כמה אפשרויות לעריכה:

עריכה בסיסית, הגהה והתקנה – הגהה, פיסוק נכון, תיקון שגיאות כתיב והתקנת הכתיב המלא. קרא עוד

עריכת לשון וליטוש – הגהה, פיסוק נכון, תיקון שגיאות כתיב והתקנת הכתיב המלא. ארגון הטקסט, תחביר, דקדוק, תיקון שגיאות לשוניות, התקנת ניסוחים מתאימים, העברת משפטים ופסקאות לפי הצורךקרא עוד

עריכה ספרותית – הגהה, פיסוק נכון, תיקון שגיאות כתיב והתקנת הכתיב המלא. ארגון הטקסט, תחביר, דקדוק, תיקון שגיאות לשוניות, התקנת ניסוחים מתאימים, העברת משפטים ופסקאות לפי הצורך.
התערבות מעמיקה בתוכן הספר ובאפיון הדמויות, התאמת המשלב הלשוני, ניסוחים מחודשים, מחיקה או הוספה של קטעים בטקסט.
קרא עוד

שכתוב מחדש – לעתים עולה הצורך לכתוב מחדש קטעים שלמים בטקסט, לפעמים אפילו את העבודה כולה, על מנת להביאה לכתיבה רהוטה ובהירה. ברור שגם במקרים אלה יטפלו העורכים שלנו בזהירות וברגישות רבה בכתב היד על מנת להביאו למצב שרצה בו המחבר. קרא עוד

 

עריכת ספר שירה – הגהה ועריכה לחץ כאן לפרטים נוספים